Connect with us

Aktuality

Chystá sa veľká sĺňavská grilovačka

Published

on

Ste kráľom domácich grilovacích posedení? Niet nad vaše mäso naložené v špeciálnej zmesi korenín, ktorej receptúru vie len vy, pretože závisí od množstva piva, ktoré ste pred jej prípravou vypili? Že ani jedno a máte len chuť zabaviť sa. Nech sa páči, príďte na nábrežie Váhu ku Krajinskému mostu v nedeľu 15. mája o 14-tej hodine. Chystá sa tu veľké Sĺňavské grilovanie.

„Akcia je určená pre širokú verejnosť, ale budeme radi ak svoje družstvo postavia aj hotely a reštaurácie z Piešťan, prípadne z okolia. Podmienkou účasti je vlastný gril, drevené uhlie a mäso, ktoré bude družstvo pripravovať. Grilované špeciality bude hodnotiť porota zložená z gastronomických odborníkov,“ vysvetľuje iniciátor akcie Michal Fiala. Príprava nie je nijako limitovaná, je len na vás, aké mäso a ako pripravíte. Pozvite svojich priateľov von a vychutnajte si príjemné chvíle na brehu Váhu.

Advertisement
Hello GPT

Sĺňavské grilovanie sa uskutoční na záver víkendového rezbárskeho sympózia, vrámci ktorého budú rezbárski majstri vyrábať umelecké lavičky, ktoré skrášlia okolie kolokruhu.

[singlepic id=12234 w=518 h=450 float=center]

Advertisement
Hello GPT

Prihlášky a ďalšie info pre súťažiacich na info@slnava-piestany.sk.

Autor: db

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články