Cesta na Havran je uzavretá, horel tam autobus

Cesta na Havran je uzavretá, horel tam autobus

26. marca 2014 Off Od

Najmenej hodinu neprejdú vodiči cez Havran. Podľa našich informácií tam horel autobus, museli zasahovať hasiči aj zdravotníci. Polícia z oboch strán odkláňa dopravu.

AKTUALIZOVANÉ (26. marca o 16.35 h): Podľa informácií od krajskej hovorkyne policajného zboru je už cesta na Havran prejazdná v oboch smeroch. „Polícia na mieste zostala do príchodu odťahovej služby. Pre potreby naloženia autobusu, bude premávka v tomto úseku čiastočne uzavretá.“

Podľa predbežných informácií požiarneho technika, došlo na autobuse k poruche na motorovej časti, ktorá začala horieť. V autobuse sa v čase požiaru nachádzal vodič a jeden cestujúci. K zraneniu osôb neprišlo.

DOPLNENÉ (27. marca o 10.00 h):  Autobus bol po príchode hasičov celý zachvátený požiarom, vodič sa ho snažil uhasiť. Informoval o tom krajský hovorca hasičov Tomáš Bilík. Na likvidáciu požiaru podľa jeho slov použili hasiči vysokotlakový prúd. Majiteľovi autobusu vznikla škoda približne 20-tisíc eur. Príčina je predmetom vyšetrovania. Ešte večer odtiahlo vrak z miesta špeciálne vozidlo.

2014-03-26_170415

havran poziar 1

[youtube]http://youtu.be/bsCUy4v2u6k[/youtube]

 

Foto: M. Matyšák, V. Vrábel, KR HaZZ Video: V. Vrábel