Centrum mesta zdobí „obrí“ veniec – môžete sa pri ňom odfotiť

Centrum mesta zdobí „obrí“ veniec – môžete sa pri ňom odfotiť

8. decembra 2017 Off Od PNky.sk

Centrum Piešťan zdobí oproti minulým rokom bohatšia vianočná výzdoba. Pracovníci Služieb mesta Piešťany vyrobili veniec k soche páva na pešej zóne, vlastnoručne pripravili ozdoby a girlandy, ktoré zavesili na viacerých miestach a na záver vo štvrtok 7. decembra pribudol v centre obrý veniec, pri ktorom si Piešťanci i návštevníci môžu urobiť peknú fotku.

Kreativita a entuziazmus nového vedenia SMP v spojení so šikovnosťou dlhoročných pracovníkov sa podpísal pod tohtoročnú výzdobu centra Piešťan. Najviditeľnejší je včera inštalovaný veniec uprostred Winterovej ulice, ale cez deň i po zotmení dáva centru Piešťan svieži dych i nový prvok výzdoby, ktorý  nadväzuje na sochu páva pri Skákajúcej fontáne.

Pracovníci Služieb mesta Piešťany vyrobili časť ozdôb, ktoré zdobia stromy na pešej zóne vlastnoručne. Rovnako osadili desiatky metrov girlánd na Kolonádovom moste i na Kolonáde na Winterovej ulici. Skrátka tak ako každý rok neprišli ani sídliská. Menšia jedlička zdobí priestor na Nikola Teslu a rovnako na Trajane krášli priestor vysvietený vianočný strom.

Fotografie Strediska verejnej zelene Služieb mesta Piešťany dokumentujú výrobu a postup predvianočného skrášľovania mesta a zachytávajú tých, ktorí šikovnosťou svojich rúk robia naše mesto krajším. Viac o činnosti strediska sa dozviete na FB stránke Služby mesta Piešťany – Stredisko verejnej zelene.

-th- Foto: SMP Stredisko verejnej zelene, -th-