Piešťanské chodníky zostali po bežeckých akciách, ktoré sa konali v priebehu roka, na viacerých miestach označené šípkami. Podľa značenia by sme si ešte aj dnes mohli zabehnúť trasu niektorých pretekov, ale momentálne už táto „výzdoba“ mesta nemá žiadne funkčné opodstatnenie. Dokedy na svojich miestach šípky zostanú, je nateraz otázne, ale vydržali už niekoľko dní daždivého počasia, a zatiaľ vyzerá byť väčšina z nich v dobrej kondícii.

CAM00605_resize„Prečo po každej akcii v meste musí po organizovaní niečo zostať? Prečo tieto značky po parku nemohli nastriekať nejakou vodou zmývateľnou farbou? Teraz budeme chodiť podľa šipiek roky,“ sťažoval sa ešte v septembri obyvateľ mesta na portáli Odkaz pre starostu. Odpovede sa nedočkal, samospráva na podnet od správcu portálu nereagovala a tak sa otázka dostala medzi neriešené.

Otázky, vyplývajúce z podnetu občana, sme adresovali hovorkyni piešťanského mestského úradu Eve Bereczovej, ktorá odpovedala: „Mestský úrad na takéto značenie povolenie nikdy nedával a ani ho v budúcnosti neplánuje udeliť. V najbližších dňoch budeme kontaktovať organizátorov a požadovať od nich jeho odstránenie.“
CAM00608_resizeCAM00611_resize

-lt-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972