Bolerázska priehrada sa zrejme stala miestom nešťastnej udalosti. Včera vykonávali na priehrade pátranie aj potápači. Zatiaľ bezvýsledne. Polícia mieni v pátraní pokračovať dnes.

„V sobotu zavolal na policajnú tiesňovú linku muž, ako na Bolerázskej priehrade vidí topiacu sa osobu, ktorá následne zmizla pod hladinou. Bolo zahájené pátranie, avšak bezvýsledne. Na brehu priehrady sa našlo šatstvo aj s osobnými vecami, no bez dokladov, ktoré by pomohli identifikácii,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave.

V pondelok 22. apríla nahlásil muž z Bratislavy na Obvodnom oddelení PZ Trstín  nezvestnosť svojho brata. „V sobotu nájdené šatstvo identifikoval  ako veci patriace bratovi. V utorok 23. apríla bola od 9. hodiny vykonávaná rozsiahla pátracia akcia za účasti policajtov poriadkovej polície, kriminálnej polície, poriečneho oddelenia policajného zboru spolu s potápačmi a člnom. Do pátrania sa zapojili aj trnavskí hasiči s člnmi, záchranári z Gabčikova a technikou a služobné a záchranárske psy. Vykonanou pátracou akciou sa nezvestného muža zatiaľ vypátrať nepodarilo. Polícia bude v pátraní po 65 ročnom Bratislavčanovi pokračovať aj  v stredu,“ povedala M. Kredatusová.

-red- Zroj a foto: KR PZ v Trnave

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972