Novomestskí dopravní policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo  15. februára 2020 v čase okolo 21.00 hod. v obci Častkovce na ceste II/504.

„Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že doposiaľ neznámy vodič s neznámym vozidlom jazdil po ceste II/504 v smere od obce Častkovce do obce Podolie, pričom za dopravnou značkou, ktorá označuje začiatok obce Podolie sa počas jazdy plne nevenoval vedeniu vozidla, v dôsledku čoho narazil do chodca, ktorý sa pohyboval pri pravom okraji vozovky v smere od obce Častkovce do obce Podolie. Chodec v dôsledku nárazu utrpel zranenie ľavej ruky. Po zrážke neznámy vodič nezastavil a pokračoval v jazde smerom do obce Podolie,“ informovali predstavitelia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorí by vedeli uviesť skutočnosti, ktoré by pomohli k jej objasneniu. Volať môžu na telefóne číslo 158, prípadne na 0961243520. Môžete sa ozvať aj prostredníctvom Facebooku Polícia SR – Trenčiansky kraj formou súkromnej správy.

TS KR PZ v Trenčíne

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972