Policajti z Nového Mesta nad Váhom v nedeľu 3. novembra dokumentovali dopravnú nehodu, kedy „vďaka“ rýchlej jazde auto skončilo v strome vedľa cesty a zranili sa celkom tri osoby.

„Podľa doterajších zistení, vodič motorového vozidla Seat Toledo jazdil po ceste II/581 od obce Hrašné smerom na Starú Turú. V tiahlej pravotočivej zákrute pri vodnej nádrži Dubník, vodič Seatu v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky dostal s vozidlom šmyk,“ informovala Elena Antalová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

V dôsledku šmyku vyšlo vozidlo vľavo mimo cestu do priekopy a narazilo do stromu. Vo vozidle sa v tom čase okrem vodiča nachádzali ešte dve osoby. Vodič Seatu utrpel ťažké
zranenia a spolujazdci (33 a 34 rokov) utrpeli ľahké zranenia.

„Škoda bola predbežne vyčíslená  asi na 2000 €. Vodičovi bola odobratá krv na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných omamných látok  v nemocnici. Kvôli zraneniam nebol schopný vykonať dychovú skúšku na mieste nehody. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania,“ dodala E. Antalová.

TS KR PZ v Trenčíne

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972