Aktualizované – Na ulici Pod Párovcami sa v nočných hodinách z nedele 1. januára na pondelok 2. januára stala dopravná nehoda, pri ktorej sa zrazili BMW a Opel. Vozidlá po havárii zablokovali na viac ako deň časť cestnej komunikácie a aj chodník neďaleko autobusovej zastávky. Nehodu spôsobila 25-ročná vodička, ktorá s vozidlom BMW prešla do protismeru, kde narazila do protiidúceho auta, v krvi jej namerali 2,15 promile. Miesto nehody na druhý deň zabezpečili pracovníci Služieb mesta Piešťany, ktorí zasypali vytekajúce prevádzkové kvapaliny, nakoľko hasiči k udalosti neboli privolaní. Polícia podľa zaslaného stanoviska dopravnú nehodu vyšetruje. Vodička skončila v cele policajného zaistenia. 

20170103_084126_resizePodľa vyjadrenia náčelníka Mestskej polície Piešťany Marcela Mihalika boli na mieste udalosti ako prví práve príslušníci mestskej polície, ktorí prípad na základe zistených informácií posunuli štátnej polícii. Odťah by mali v tomto prípade iniciovať majitelia vozidiel, pokiaľ toho nie sú schopní, môže tak urobiť po inicializácii políciou, respektíve Okresným úradom, zazmluvnená odťahová služba. Priebeh nehody je momentálne v štádiu vyšetrovania. Článok budeme po zistení ďalších informácií priebežne aktualizovať.

„25-ročná vodička z Piešťan prešla autom BMW do protismeru, kde narazila do zaparkovaného Opla Vectra. Dychovou skúškou jej polícia namerala 1,03 mg alkoholu, čo je v prepočte 2,15 promile. Vodička bola zadržaná a umiestnená v cele policajného zaistenia. Pre podozrenie z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky jej môže hroziť jednoročné väzenie,“ uviedla v správe Martina Kredatusová z Krajského oddelenia Policajného zboru v Trnave.

20170103_084137_resize

-lt/Zdroj: čitateľ, Služby mesta Piešťany, Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave, Mestská polícia/Foto: ht-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972